Kliknij i sprawdź nasze opinie
Cybex Balios S Lux Wózek Spacerowy SLV-CLASSIC BEIGE

Cybex Balios S Lux Wózek Spacerowy SLV-CLASSIC BEIGE

Cybex Talos S Lux BLACK Wózek Spacerowy-SOHO GREY

Cybex Talos S Lux BLACK Wózek Spacerowy-SOHO GREY

Cybex Talos S Lux Wózek Spacerowy

As low as 2 350,00 zł Regular Price 2 599,00 zł
Dostępny, wysyłka 24h
SKU
Cybex-36

Cybex Talos S Lux Wózek Spacerowy

Wózek Spacerowy Cybex Talos S Lux ma luksus nie tylko w nazwie. Zarówno maluch jak i jego rodzic mogą się zakochać w Talos S Lux i będzie to całkowicie uzasadnione. Ten wózek powstał z myślą o tych, którzy nie wytrzymają długo miejscu. Jeśli jednak jakimś cudem nadal siedzisz, poświęć chwile i dowiedz się więcej.

Wygodniej niż na tronie

Twoja pociecha nie będzie chciała wysiadać z wózka, ponieważ w siedzisku Talos S Lux będzie jej miękko i dobrze. Boczne osłony w wózku dbają o komfort, a jednocześnie ochraniają tułów i biodra maluszka. Szkrab siedzi w wózku głęboko, za nic mając sobie podmuchy wiatru.

Nie bacząc na przeszkody

Talos S Lux jest wielozadaniowy, dlatego wyposażono go w koła all-terrain. Te koła, to majstersztyk jakich mało. Są one zupełnie niewrażliwe na przebicia, dzięki czemu masz z głowy serwisowanie, pompowanie i wymianę ,,gumy''. Niezależnie czy trawa, czy piach, koła zawsze jadą tam, gdzie chcesz. Wózek nie traci przyczepności nawet na mokrej nawierzchni, dzięki czemu prowadzi się wygodnie i lekko. Gdy potrzebujesz wózka zwinnego i zwrotnego, uwolnij przednie koła, by obracały się w zakresie 360 stopni. Na bardziej wymagające wycieczki koła możesz zablokować na wprost.

Nie tylko na bezdroża

Amortyzacja pełni kilka funkcji. Pierwsza z nich, która chyba każdemu przychodzi na myśl, to zmniejszanie intensywności drgań odczuwanych na wybojach przez małego pasażera. Drugą, mniej oczywistą funkcją jest poprawa stabilności wózka, co da się wyczuć zwłaszcza podczas wycieczek w terenie.

Pasy zapięte? No to w drogę!

Malec w wózku powinien być przypięty zawsze, nie tylko podczas górskich wycieczek, lecz również podczas codziennego użytkowania w mniej wymagającym terenie. Bezpieczeństwo szkraba powierzasz pięciopunktowym pasom, które uniemożliwiają wysunięcie się malca z wózka. Pod warunkiem oczywiście, że przyłożysz się do regulacji. Miękkie nakładki na szelkach i pasie krokowym sprawiają, że malca nic nie uwiera ani nie uciska.

Jak spać, to porządnie!

Każdy, kto choć raz usnął w fotelu, ten wie, jak bardzo potrafi to popsuć radość z drzemki. Oparcie w wózku Cybex Talos S Lux możesz bez trudu opuścić, dzięki czemu twojemu malcowi będzie wygodnie. Oparcie rozkłada się do pozycji całkowicie poziomej, co razem z regulowanym podnóżkiem daje możliwość przewożenia maluszka już od urodzenia.

Dach nad głową

Budka wózka Talos S Lux jest rozkładana, posiada siatkowane okienko, przez które możesz zaglądać do swojego maluszka, a dziecko ma zapewnioną właściwą wentylację. Budka XXL zapewni doskonałą ochronę przed słońcem (filtr UPF 50+) i wiatrem, a w razie drzemki pozwoli doskonale odizolować maluszka od odgłosów otoczenia.

Ciepło, cieplej, cieplutko

Szkrab powinien wychodzić na spacery przez cały rok (z zachowaniem rozsądku oczywiście). Gdy za oknem wieje czy zrobiło się jakoś chłodniej, macie do dyspozycji osłonkę na nóżki, która pozwoli wam cieszyć się z wycieczek także, gdy aura za bardzo kaprysi.

Magiczny kuferek

Bagażnik lub kosz – rodzice używają różnych nazw. Chodzi o pojemnik zawieszony między kołami wózka (w tym wypadku wózka spacerowego Cybex Talos S Lux). To tam właśnie zmieścisz pluszowego misia (lub 5), książeczki, pieluszki, lalkę, samochodzik i ewentualnie torebkę lub zakupy.

Może nie w kosteczkę, ale...

Wózek spacerowy Cybex Talos S Lux jest wózkiem składanym. Składa się łatwo i nigdy sam z siebie – dba o to dwustopniowa blokada, umieszczona na pałąku dla rodzica. Z rozkładaniem jest tak samo – dopóki nie zwolnisz blokady, Talos S Lux pozostanie w kompaktowej formie. Bardzo ułatwia to przenoszenie. Złożony może samodzielnie stać w pionie, dzięki czemu tapicerka jest chroniona przed zabrudzeniem. Gdyby jednak się zdarzyło ją zabrudzić, da się ją zdjąć i wyprać.

Więcej informacji
Product Name Cybex Talos S Lux Wózek Spacerowy
SKU Cybex-36
Meta Title Cybex Talos S Lux Wózek Spacerowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cybex Talos S Lux Wózek Spacerowy
Twoja ocena