Kliknij i sprawdź nasze opinie

Cybex Anoris T i-Rozmiar

As low as 2 999,00 zł
Zapytaj o dostępność
SKU
Cybex-69

Anoris T i-Rozmiar

CYBEX Anoris wyznacza nowe standardy w branży w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki zintegrowanej technologii poduszek powietrznych, fotelik montowany przodem do kierunku jazdy zapewnia około 50% lepszą ochronę niż konwencjonalne foteliki samochodowe przodem do kierunku jazdy i jest co najmniej tak samo bezpieczny jak foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy. Dziecko przodem do kierunku jazdy cieszy się znacznie łatwiejszą interakcją z kierowcą. Anoris T i-Size jest prosty w instalacji i zapewnia większy komfort, więcej miejsca na nogi i łatwe wsiadanie do siedzenia.

Szczegóły Produktu

Najważniejsze:

 • Technologia poduszek powietrznych Cybex
 • Łatwy kontakt wzrokowy
 • Nieograniczona przestrzeń na nogi
 • Długa użyteczność

Nowa droga naprzód

Wyobraź sobie fotelik dziecięcy, który łączy w sobie ochronę rewolucyjnej poduszki powietrznej z całym komfortem podróży przodem do kierunku jazdy. Spójrz na swoje dziecko przez lusterko wsteczne, wiedząc, że CYBEX Anoris T i-Size zapewnia mu bezpieczeństwo w foteliku, które rośnie wraz z nim. To jest droga naprzód dla dziecięcych fotelików samochodowych.

Dane techniczne:

 • Norma i-Size, UN R129/03
 • Waga: Max. 21 kg
 • Wysokość: 76 - 115 cm
 • Wiek: od >15 miesięcy do ok. 6 lat

Funkcje:

 • Osłona przed uderzeniem jednym kliknięciem
 • Zaawansowana liniowa ochrona przed uderzeniem bocznym
 • Asystent bezpieczeństwa na pokładzie
 • 3 pozycje leżące
 • ISOFIX

Instrukcje opieki:

 • Pokrowce z tkaniny można prać w pralce w 30°

Kompatybilność produktu:

 • Letnia okładka (wkrótce)
 • Uchwyt na kubek
 • Prowadnice ISOFIX

Instalacja: Zwróć uwagę na logo i-Size. Jeśli fotelik samochodowy jest oznaczony tym logo, nadaje się do użytku ze wszystkimi fotelikami dziecięcymi i-Size i dlatego nie pojawi się na naszej liście kompatybilnych pojazdów. Jeśli Twój pojazd nie jest wyposażony w fotelik i-Size, sprawdź kompatybilność swojego pojazdu. Jeśli Twój pojazd nie jest wyświetlany, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Do 50% wyższy poziom bezpieczeństwa
Do 50% wyższy poziom bezpieczeństwa
Ukryta w osłonie przeciwuderzeniowej Anoris T i-Size, dopóki nie będzie najbardziej potrzebna, rewolucyjna technologia poduszek powietrznych zapewnia niezrównaną ochronę szybciej niż mrugnięcie okiem. Podczas zderzenia czołowego poduszka powietrzna napełnia się w ciągu milisekund, chroniąc głowę, szyję i ciało dziecka, zanim siła zderzenia dotrze do nich. Tworzy kształt litery C wokół osłony przed uderzeniem, zaprojektowany tak, aby zatrzymać ruch do przodu, zmniejszyć nacisk na brzuch i utrzymać dziecko w bezpiecznym miejscu. Ta innowacja nie tylko zapewnia bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa i bardziej kompaktową konstrukcję tarczy, ale także pomaga rodzicom wybrać komfort jazdy przodem do kierunku jazdy ze spokojem. (*Do 50% wyższy poziom bezpieczeństwa w porównaniu z fotelikiem dziecięcym z uprzężą przodem do kierunku jazdy w zderzeniu czołowym. Wyniki testów wewnętrznych z zastosowaniem kryteriów testu zderzenia czołowego ADAC z 2021 r.
Maksymalny komfort dla Twojego rosnącego dziecka
Maksymalny komfort dla Twojego rosnącego dziecka
Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy często oznacza ciasną pozycję siedzącą, co prowadzi do nieszczęśliwych dzieci i stresujących podróży samochodem. W siedzeniu przodem do kierunku jazdy nie ma ograniczeń co do miejsca na nogi dziecka. Rosnące kończyny mają dużo miejsca do rozciągania się i poruszania, co zapewnia nieograniczony komfort na każdym etapie wzrostu. Dzieci podróżują szczęśliwiej, a nawet długie przejażdżki są bardziej zrelaksowane. Wszystko dzięki technologii poduszek powietrznych, która zapewnia bezpieczeństwo skierowane do przodu bez kompromisów.
Od >15 miesięcy do ok. 6 lat
 
Od >15 miesięcy do ok. 6 lat
Bezpieczeństwo, które trwa dłużej. Zaawansowana konstrukcja skorupy fotelika samochodowego sprawia, że ​​zupełnie nowemu Anoris T i-Size jest przestronny fotel, w którym dzieci mogą rosnąć do około. sześć lat* – z niezrównanym bezpieczeństwem przez cały czas. Zarówno osłona przed uderzeniem, jak i zagłówek są w pełni regulowane, co zapewnia idealne dopasowanie w każdym wieku. Wbudowana poduszka powietrzna chroni różne rozmiary ciała, zapewniając doskonałą ochronę przez lata. (*76 cm – maks. 115 cm i 21 kg)
Zabezpiecza Twoje dziecko w kilka sekund
Zabezpiecza Twoje dziecko w kilka sekund
Osłona przed uderzeniem jednym kliknięciem to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie dziecka. Intuicyjny system klamer oznacza koniec zmagania się z pasami bezpieczeństwa – po prostu wciśnij go, zaciśnij pasek, aby dopasować osłonę do rosnącego dziecka i gotowe. Badania pokazują*, że osłony przeciwuderzeniowe są łatwiejsze do prawidłowego zapięcia niż uprzęże, a klamra z jednym kliknięciem sprawia, że ​​proces jest prostszy niż kiedykolwiek ‒ oszczędzając czas, unikając stresu i czyniąc każdą podróż bezpieczniejszą. (*Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. „Nadużywanie fotelików dziecięcych: dodatkowe aspekty badania terenowego GDV z 2017 r.” Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55. )
Zmniejsza siły uderzenia o 20% w przypadku zderzenia bocznego
Zmniejsza siły uderzenia o 20% w przypadku zderzenia bocznego
Zmniejsza siłę uderzenia o 20% w przypadku zderzenia bocznego w porównaniu z tym samym siedzeniem z dezaktywowanym LSP Uderzenia boczne stanowią około jednej czwartej wszystkich wypadków drogowych*. Właśnie dlatego Anoris T i-Size jest wyposażony w zaawansowaną liniową ochronę przed uderzeniem bocznym, zmniejszającą siłę uderzenia bocznego nawet o 20%. Siła jest przenoszona na pochłaniającą energię skorupę fotelika samochodowego i zagłówek za pomocą ochraniaczy. Ochraniacze rozkładają się automatycznie przed instalacją, bez konieczności ustawiania – o jedno mniej zmartwień podczas ustawiania fotelika samochodowego. (*Lesire, P. et al. Raport dotyczący istotnych obrażeń dzieci w wypadkach drogowych modeli dziecięcych, dokument 2.1.1. projektu CASPER.)
Centralne wskaźniki LED, aby sprawdzić, czy fotelik jest zainstalowany i Twoje dziecko jest bezpieczne
Centralne wskaźniki LED, aby sprawdzić, czy fotelik jest zainstalowany i Twoje dziecko jest bezpieczne
Fotelik samochodowy może chronić Twoje dziecko tylko wtedy, gdy jest prawidłowo skonfigurowany. Pokładowy asystent bezpieczeństwa Anoris T i-Size pomaga zainstalować fotelik i zapewnić dziecku bezpieczeństwo za każdym razem. Centralny wizualny przewodnik wyświetla stan ISOFIX, nogi ładunkowej, osłony przed uderzeniem i akumulatora. Upewnienie się, że Twoje dziecko jest bezpieczne, jest szybkie i łatwe, dzięki czemu możesz bezpiecznie rozpocząć jazdę.
Idealny komfort spania
Idealny komfort spania
Odchyl siedzenie, aby Twoje dziecko mogło spokojnie spać na drodze. Wybór trzech ustawień pochylenia ułatwia znalezienie idealnej, wygodnej pozycji. Jeśli Twoje dziecko zaśnie na siedząco, łatwo dostępny uchwyt regulacyjny pomoże Ci odchylić siedzisko bez budzenia go.
Bezpieczna i bezwysiłkowa instalacja
Bezpieczna i bezwysiłkowa instalacja
ISOFIX i noga ładunkowa zapewniają stabilność i optymalne ustawienie fotelika samochodowego, zapewniając mocne połączenie z pojazdem. Instalacja jest płynna i intuicyjna, a pokładowy asystent bezpieczeństwa daje szybkie wizualne potwierdzenie, że oba są prawidłowo ustawione, a fotel jest gotowy do ochrony.
Więcej informacji
Product Name Cybex Anoris T i-Rozmiar
SKU Cybex-69
Weight 1.000000
Meta Title Cybex Anoris T i-Rozmiar
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cybex Anoris T i-Rozmiar
Twoja ocena