Kliknij i sprawdź nasze opinie

ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy online rządzą się swoimi prawami. Nie ma tu możliwości bezpośredniego kontaktu z produktem. Dlatego w przypadku każdego zakupionego u nas towaru możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki, jeśli produkt nie będzie spełniał oczekiwań. Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy zawartej na odległość zamieszczone są w naszym Regulaminie.

Dla Twojego komfortu, proponujemy dwie formy zwrotu:

1. Wysyłka na koszt własny

2. Zwrot w salonie stacjonarnym

 

Odstąpienie od umowy – kroki:

 

 

Formularz

Forma zwrotu

Pobierz TUTAJ formularz zwrotu (możesz napisać go odręcznie). Do produktów, które chcesz zwrócić dołącz wypełniony formularz oraz dowód zakupu.

Pakowanie

Zwracany produkt zapakuj w pudełko (możesz użyć pudełka, w którym otrzymałeś zamówienie), owiń je w papier lub oklej taśmą.
Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.

Wysyłka

Wyślij paczkę na adres:
Janusz Kwiatkowski Firma Handlowa "BOBAS"
ul. Rynek 11
34-600 Limanowa 
tel. 512 135 993 

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą "e-przesyłka" lub paczkomatami, a bezpośredni koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący.

Zwrot należności

Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrócimy Ci środki w taki sam sposób, jaki użyłeś do zapłaty za zamówienie lub na rachunek bankowy jeśli wyrażasz na to zgodę. Proces może trwać do 14 dni roboczych.

 

Klient będący Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, tj. dokonał zakupu w naszym sklepie internetowym, może w terminie 14 dni odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.
Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na nasz adres przed upływem tego terminu. W wypadku odstąpienia Konsument ponosi koszty zwrotu towaru.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwrot produktów o statusie wyrobu medycznego takich jak: laktatory i aspiratory kataru może być uznany jedynie w przypadku, gdy opakowanie pozostanie nienaruszone (dotyczy to także folii, obwolut czy wszelkich plomb).

Jeśli zwrócone produkty noszą ślady użytkowania, są zniszczone lub uległy uszkodzeniu w przesyłce kwota zwrotu może zostać obniżona. Poinformujemy Cię o tym mailowo lub telefonicznie.

 

WYMIANA TOWARU

1. Dokonaj zwrotu

Wymiana w naszym sklepie polega na zwrocie produktów, które nie pasują bądź nie spełniają oczekiwań i złożeniu nowego niezależnego zamówienia.

Dokonaj zwrotu towaru korzystając z powyższej instrukcji dotyczącej zwrotu towaru.

2. Złóż nowe zamówienie

Złóż na stronie na naszego sklepu nowe zamówienie.

www.bobas24.com