Kliknij i sprawdź nasze opinie
Romer MAX-WAY

Romer MAX-WAY

Romer KIDFIX III S

Romer KIDFIX III S

Romer MULTI-TECH III

Zapytaj o dostępność
SKU
Romer-33

MULTI-TECH III

Wszechstronny MULTI-TECH III pozwala na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy dziecku o wadze od 9 do 25 kg i posiada opcję montażu przodem do kierunku jazdy. Regulowany zagłówek,pasy i regulowana szerokość sprawiają, że fotelik rośnie razem z Twoim dzieckiem. Dzięki wskaźnikom instalacji i optymalną ochroną boczną MULTI-TECH III daje rodzicom całkowitą pewność co do bezpieczeństwa.

Optymalna ochrona, maksymalna elastyczność

Łącząc elastyczność z bezpieczeństwem MULTI-TECH III zapewnia Twojemu dziecku ochronę na dłużej. Przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg (od około 9. miesiąca do 6. roku życia) fotelik może być używany tyłem do kierunku jazdy, zapewniając szerszy obszar ochronny, który chroni Twoje dziecko na wypadek przedniej kolizji. W rezultacie szyja i głowa są mniej obciążone, co zmniejsza prawdopodobieństwo kontuzji. Dodatkowo, kiedy tego potrzebujesz, możesz łatwo odwrócić fotelik przodem do kierunku jazdy dla maksymalnej wygody.

Zwiększona ochrona przed kolizją boczną

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka, dlatego MULTI-TECH III został wyposażony w technologię SICT, która wzmacnia ochronę w przypadku zderzeń bocznych. Dzięki głębokim, miękkim skrzydłom i technologii SICT Twoje dziecko jest chronione od bioder po głowę na wypadek bocznej kolizji. Zapewnij dziecku wygodę i bezpieczeństwo, by spokojnie cieszyć się podróżą.

Specyfikacje

Przodem do kierunku jazdy : 9 - 25 kg

Tyłem do kierunku jazdy : 9 - 25 kg

Wymiary (W x S x G) : 62 – 72 x 45 x 48 cm

Waga produktu : 10.5 kg

Award Folksam 2019

Więcej informacji
Product Name Romer MULTI-TECH III
SKU Romer-33
Meta Title Romer MULTI-TECH III
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Romer MULTI-TECH III
Twoja ocena