Kliknij i sprawdź nasze opinie
Romer MULTI-TECH III

Romer MULTI-TECH III

Romer KIDFIX 2 S

Romer KIDFIX 2 S

Romer KIDFIX III S

Zapytaj o dostępność
SKU
Romer-34

KIDFIX III S 

Nieprzewidziane sytuacje zdarzają się codziennie – zwłaszcza, w przypadku dzieci. Nawet kiedy wszystko dobrze planujesz , nie możesz nigdy wiedzieć kiedy wydarzy się coś niespodziewanego. Dlatego warto mieć fotelik, na którym możesz polegać – taki, jak nasz nowy KIDFIX III S. Wyposażyliśmy go w wiele funkcji bezpieczeństwa, które będą chronić Twoje dziecko od nieoczekiwanych wydarzeń.

Zawsze idealna ochrona

Bazując na 50 latach doświadczenia i badań, KIDFIX III S zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki najnowszym funkcjom, Twoje dziecko jest zawsze chronione: od głowy do bioder. Możesz mieć pewność, że Twój maluch jest całkowicie bezpieczny.

Wyjątkowy komfort dla wszystkich pasażerów

Ergonomiczny kształt KIDFIX III S sprawia, że jest to jeden z najwygodniejszych fotelików dostępnych na rynku. Dzięki większej powierzchni do siedzenie i oparciu w kształcie litery V fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem, zawsze zapewniając wsparcie niezależnie od jego wzrostu.

Zaprojektowany w zgodzie z najwyższymi standardami

KIDFIX IIII S został zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany w Niemczech, więc nie tylko pasuje idealnie do większości samochodów ale spełnia też najwyższe wymogi jakości. To dotyczy też naszych tapicerek, które wykonano z wytrzymałych i łatwych w czyszczeniu materiałów, więc każdy mały wypadek jest łatwy do opanowania.

Specyfikacje

Przodem do kierunku jazdy : 15 - 36 kg

Wymiary (W x S x G) : 67 – 85 x 54 x 43 cm

Waga produktu : 8 kg

null

Więcej informacji
Product Name Romer KIDFIX III S
SKU Romer-34
Meta Title Romer KIDFIX III S
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Romer KIDFIX III S
Twoja ocena