Kliknij i sprawdź nasze opinie

        Sklep BOBAS jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Już od ponad 30 lat staramy się zapewnić Państwu jak najlepszy asortyment produktów niezbędnych dla prawidłowego wychowywania dziecka. Naszym źródłem inspiracji do rozwoju firmy jest wprowadzenie rodzica w świat nowoczesnego macierzyństwa! Podążając za rozwijającą się gamą dziecięcych produktów na rynku, za najwyższy cel stawiamy sobie zadowolenie i komfort z dokonanych u nas zakupów. Oferujemy kompleksową obsługę i fachowe porady dla naszych klientów.

        Od początku rozwoju strategia naszej firmy opierała się na prostej zasadzie dostarczenia już spełnionym, jak i przyszłym rodzicom najnowocześniejszych i najlepszych jakościowo produktów dla ich dzieci w jednym miejscu i pod jednym dachem. Dlatego, dajemy możliwość zakupu wszystkiego, co jest potrzebne waszemu kochanemu maluchowi w jednym miejscu. Na powierzchni 900 m2 mogą państwo znaleźć produkty dla dziecka w każdym wieku od niemowlaka aż po wiek szkolny. Rozwój każdego dziecka jest bardzo indywidualny, dlatego staramy się dopasować nasze produkty do wymagań każdego klienta. Cenimy takie wartości jak szacunek, szczerość i otwartość w stosunku do naszych klientów.

        Oferta która posiadamy obejmuje szeroki asortyment produktów firm najlepszych w branży dziecięcej. Chcąc zapewnić najlepsze ceny i dostęp do produktów nawiązaliśmy współprace z wieloma najlepiej rozwijającymi się firmami, nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim- znajduje się u nas sklep agencyjny firmy COCOODRILLO oraz stoiska akredytowane FISHER PRICE oraz LEGO.

        Teraz chcąc ułatwić klientom korzystanie z naszych usług oraz umożliwić dostęp do oferty osobom spoza regionu, uruchamiamy stronę internetowa naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań do tego, aby zarówno zakupy w naszym sklepie w Limanowej oraz sieci internetowej były dla Państwa prawdziwą przyjemnością!