Kliknij i sprawdź nasze opinie

METODY DOSTAWY

W przypadku wyboru formy płatności elektronicznej, płatność powinna być dokonana w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Link dotyczący płatności klient otrzyma w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

W przypadku nieopłacenia zamówienia w podanym czasie, zostanie ono automatycznie anulowane.

W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

Dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD

Dostawy odbywają się w dniach roboczych, w  godzinach funkcjonowania firm kurierskich, głównie 9:00 - 17:00.

Prosimy o podanie adresu dostawy + koniecznie numer telefonu, pod którym możliwy będzie odbiór we wskazanych wyżej godzinach.

 

Każdy klient może sprawdzić status przesyłki krajowej:

http://www.dpd.com.pl/

 

Przy przesyłkach za pobraniem wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.

Klient wybierający metodę  dostawy Kurier DPD otrzymuje maila o zbliżającym się terminie dostawy wraz z numerem telefonu do kuriera.

UWAGA!

Klient który chce zmienić datę lub adres dostawy dokonuje tego samodzielnie za pośrednictwem strony: https://mojapaczka.dpd.com.pl/login

 

METODY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a) przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności Tpay, obsługiwany przez firmę Krajowy Integrator Płatności S.A z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu Tpay o dokonaniu płatności przez Klienta);
b) przelew tradycjny za pośrednictwem wybranego Banku.