Kliknij i sprawdź nasze opinie
Romer MULTI-TECH III

Romer MULTI-TECH III

Graco ENHANCE-IRON

Graco ENHANCE-IRON

Graco ENHANCE

As low as 562,32 zł Regular Price 639,00 zł
Dostępny, wysyłka 24h
SKU
Graco-11

ENHANCE

ZAPROJEKTOWANY, BY SPEŁNIAĆ POTRZEBY DZIECKA I WYMAGANIA RODZICA... KAŻDEGO!

Pokonaj każdy dystans bezpiecznie z Enhance™ !
Fotelik samochodowy grupy 0+/1/2,  oferuje bezpieczną podróż  tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do ok. 4lat  (0-18 kg),  oraz przodem  do ok. 7 roku życia (9 mcy-25 kg). Maksymalizację bezpieczeństwa zapewniają dodatkowe zabezpieczenia jak wzmocniona stalowa rama, zintegrowana z zagłówkiem regulacja pasów bezpieczeństwa oraz ochrona przed uderzeniem bocznym, które są  gwarancją spokojnej podróży na każdym dystansie.

FOTELIK 3 W 1

Łatwa transformacja z fotelika z:

  • Grupy 0+/ 1 -  od ur. do ok. 4 roku (0-18 kg),
    do
  • Grupy 1- od ok. 9 m-ca do 7 lat (9-25 kg),
    a następnie 
  • Grupy 2- od ok. 4 roku do 7 lat (15-25 kg).

Montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy, ze względów zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, zaleca się jak najdłużej - do ok. 4 roku życia dziecka ( od ur. do ok. 18 kg)

4 OPCJE NACHYLENIA OPARCIA

4 opcje regulacji ustawienia kąta nachylenia oparcia, w tym 1 do tyłu przy opcji montażu tyłem do kierunku jazdy oraz  3  przy opcji montażu przodem do kierunku jazdy,  zapewniają swobodę i komfort podczas każdej podróży.

OCHRONA BOCZNA

Dodatkowa ochrona boczna zapewnia wzmocnioną ochronę głowy dziecka na każdym etapie.

WZMOCNIONA, STALOWA RAMA

Wzmocniona stalowa  rama jest gwarancją  odporności i trwałości, a tym samym odpowiedzią  na potrzebę maksymalizacji bezpieczeństwa podczas podroży.

LUKSUSOWA TAPICERKA I DETALE

Tapicerka wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów wraz z wyściełanymi nakładkami na pasy i klamry oraz podłokietnikami zapewniają dodatkowy komfort bez względu na pokonywany dystans.

INTEGRACJA PASÓW Z ZAGŁÓWKIEM

Automatyczna regulacja 5- punktowych pasów bezpieczeństwa  ze zintegrowanym zagłówkiem bez konieczności przekładania pasów - zapewnia ich odpowiednie i szybkie dostosowanie do wzrostu  dziecka.

POZOSTAŁE ATRYBUTY

Maksymalizację bezpieczeństwa zapewniają dodatkowe zabezpieczenia jak wzmocniona stalowa rama, zintegrowana z zagłówkiem regulacja pasów bezpieczeństwa oraz ochrona przed uderzeniem bocznym, które są  gwarancją spokojnej podróży na każdym dystansie.

Więcej informacji
Product Name Graco ENHANCE
SKU Graco-11
Meta Title Graco ENHANCE
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Graco ENHANCE
Twoja ocena