Kliknij i sprawdź nasze opinie
Cybex Sirona Z i-Size-AUTUMN GOLD Siedzisko

Cybex Sirona Z i-Size-AUTUMN GOLD Siedzisko

Cybex Sirona Z i-Size Siedzisko -SOHO GREY - PLUS

Cybex Sirona Z i-Size Siedzisko -SOHO GREY - PLUS

Cybex Sirona Z i-Size - PLUS

As low as 1 799,00 zł
Dostępny, wysyłka 24h
SKU
Cybex-25

Sirona Z i-Size PLUS

to niemal produkt doskonały jest mocny, bezpieczny i zachwyca wyglądem. Ten banalnie prosty w montażu fotelik wyposażono w zaawansowany system osłon bocznych LSP, które efektywnie zaabsorbują siłę uderzenia, zanim ta przyjdzie na wytrzymałą skorupę. Warto podkreślić, że w foteliku Cybex Sirona Z R wozimy dziecko tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Fotelik posiada obracane siedzisko o 360o, możliwość zmiany pochylenia (5 pozycji podczas jazdy tyłem oraz 3 pozycje podczas jazdy przodem do kierunku jazdy). Całość pokryto zdejmowaną tapicerką z materiałów ułatwiających cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko aż tak się nie poci.

Wysuwane osłony boczne

System LSP polega na wysunięciu osłon bocznych i niezwykle efektownie pochłania energię uderzenia. Szczególnie ważne jest, aby zawsze pamiętać o wysunięciu osłony od strony drzwi samochodu. Rozwiązanie to jest szczególnie efektowne przy zderzeniach bocznych.

Regulowany zagłówek

Wysokość zagłówka fotelika Sirona Z I-size możemy swobodnie regulować aż w 12 różnych pozycjach. Pozwala to na idealne wręcz dopasowanie wnętrza nosidełka do szybko zmieniającego się ciała niemowlęcia. Duży zakres regulacji został stworzony po to, aby przez cały okres użytkowania szczególnie chronić najważniejsze części ciała takie jak głowa, szyja i kręgosłup dziecka. Przydatną i docenianą funkcjonalnością jest fakt, że długość i ułożenie pasów wewnętrznych fotelika zmienia się automatycznie, razem ze zmianą wysokości zagłówka. Dzięki temu nie musimy się martwić ich ułożeniem ani trudzić się ich przepinaniem. 

Regulowane oparcie

Jedną ręką, w prosty sposób możemy dowolnie zmieniać kąt nachylenia oparcia, pozwalając dziecku na wygodną drzemkę w samochodzie. Do dyspozycji mamy aż 5 pozycji przy ustawieniu tyłem oraz 3 pozycje przy ustawieniu przodem do kierunku jazdy.

Rotacja 360o

Innowacyjny mechanizm rotacyjny 360o zastosowany w Cybex Sirona Z I-size zaprojektowany został z myślą o rodzicach. Jego zadaniem jest ułatwienie czynności, jaką jest codzienne wejście i wyjście dziecka z samochodu. Mechanizm umożliwia obrócenie fotelika przodem do drzwi, ułatwiając tym samym wyciągnięcie dziecka.

Wytrzymała skorupa

Całe wnętrze fotela zostało otoczone wytrzymałą skorupą absorbującą energię zderzenia.

Tyłem do kierunku jazdy

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa producent zaleca przewożenie dziecka tyłem do kierunku jady. Taka pozycja podróżowania powinna być zapewniana możliwie jak najdłużej, do momentu osiągnięcia przez dziecko wzrostu 105 cm (ok. 4 lat). Starannie zaprojektowana konstrukcja, zapewnia wystarczającą ilość przestrzeni dla nieco większych dzieci, a nowoczesny design zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Wygodna regulacja pasów

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa regulujemy jedną ręką, pociągając za pasek umieszczony na siedzisku. Pasy zostały otoczone miękkim materiałem, aby nie podrażniać skóry dziecka.

Montażu na bazie

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size jest w pełni kompatybilny z Bazą Z. Akcesorium znacznie ułatwia codzienny montaż fotelika w samochodzie, zamiast każdorazowego przeciągania pasa samochodowego przez odpowiednie prowadnice, wystarczy na raz zainstalowaną bazę położyć fotelik i lekko docisnąć. Zielono/czerwona sygnalizacja przy nodze stabilizującej na bieżąco kontroluje wszystkie elementy montażu i sygnalizuje, jakiś element wymaga poprawy.

Złącza Isofix

System montażu na isofix skutecznie stabilizuje fotelik i pozwala na efektywniejsze rozłożenie przeciążeń w trakcie zderzenia. Co ważne, Cybex Sirona Z i-Size bez problemu zamontujemy również w samochodach, które nie posiadają złączy. Isofix w foteliku możemy bez problemu schować wewnątrz skorupy i montować go tylko na pas samochodowy.

Więcej informacji
Product Name Cybex Sirona Z i-Size - PLUS
SKU Cybex-25
Price 1 799,00 zł
Meta Title Cybex Sirona Z i-Size PLUS
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cybex Sirona Z i-Size - PLUS
Twoja ocena