Kliknij i sprawdź nasze opinie
Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska-CHROMOWANA Z BRĄZOWYM WYKOŃCZENIEM

Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska-CHROMOWANA Z BRĄZOWYM WYKOŃCZENIEM

CYBEX E-PRIAM 2.0 wózek 4w1 z fotelikiem CLOUD Z i-Size

CYBEX E-PRIAM 2.0 wózek 4w1 z fotelikiem CLOUD Z i-Size

Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska

Już od 5 169,00 zł
Dostępny, wysyłka 24h
SKU
Cybex-105

Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska

Cybex e-Priam to absolutna nowość wśród wózków ! To pierwszy inteligentny wózek na świecie ! Elektryczny Priam wspomaga rodziców podczas spacerów, na nierównych nawierzchniach, pod górkę oraz z górki. Wszystko obsługiwane stopą-nie musisz się schylać, szukać przycisków, obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Design został zachowany jak w przypadku standardowego Priama, więc wózek nadal zachwyca swym pięknym wyglądem, a teraz też i innowacyjnością !

Wspomaganie wjazdu pod górę

Dziecko w spacerówce, zakupy, torba na ramieniu i do tego pchać cały ten ciężar pod górę, od dziś już nie sprawi ci to większego kłopotu ! Podczas jazdy pod górę po uruchomieniu odpowiedniej funkcji wózek analizuje i dostosowuje się do siły działającej na niego (czyli obciążeniu wózka)  czym wspomaga wjazd po stromej nawierzchni, ułatwiając nam tę czynność.

Wspomaganie podczas zjazdu w dół

Wózek dostosowuje prędkość jazdy gdy schodzimy ze stromej nawierzchni, zwalnia i ułatwia nam zejście. Nie ma znaczenia czy spacerujesz z noworodkiem, czy o wiele cięższym 4-latkiem, komfort będzie taki sam.

Wspomaganie jazdy po nierównej nawierzchni

 Dzięki temu, że inteligentny system e-Priama potrafi dostosować się do rodzaju nawierzchni spacery po piasku, leśnych ścieżkach oraz wyboistych terenach nie będą sprawiały większego problemu, a raczej wysiłku

Jak działa e-Priam ?

W przypadku nierównych terenów e-Priam sam dostosowuje jazdę, by ułatwić nam spacerowanie z maluszkiem. Kiedy chcemy wejść pod górę lub zejść ze stromej nawierzchni sami musimy uruchomić odpowiednie funkcje. Ze względów bezpieczeństwa wspomaganie jest możliwe przy prędkości poruszania się 6 km/h, jeśli będziemy poruszać się szybciej wspomaganie zostanie automatycznie wyłączone.

Akumulator

Litowo-jonową baterię ładujemy dołączonym do zestawu zasilaczem, a wskaźniki poinformują nas o jej pełnym naładowaniu (zajmuje to około 6 godzin), jest wyjmowana, więc możemy ją ładować poza stelażem. Przy całkowicie naładowanej baterii przejedziemy nawet 45 km. A co jeśli się rozładuje podczas spaceru ? Bez obaw, po prostu wspomaganie nie będzie działało, a e-Priam do czasu naładowania będzie jeździł jak standardowy Priam. To ile przejedziemy na pełnym naładowaniu zależy od temperatury powietrza, terenu  oraz obciążenia wózka. Np. przy około 20°C i obciążeniu do 10 kg na w miarę równej powierzchni przejedziemy około 45 km.

Zabierzemy go do samolotu 

Bateria została tak zaprojektowana, by spełniać normy IATA w przypadku bagażu podręcznego oraz odprawy, więc możemy zabrać naszego e-Priama do samolotu  większości linii lotniczych

Więcej informacji
Product Name Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska
SKU Cybex-105
Weight 1.000000
Meta Title Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cybex ePRIAM Rama w zestawie ze Stelażem Siedziska
Twoja ocena